Аналітика (178)

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 19-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 1 по 16 жовтня 2017 року.

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 18-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 15 по 29 вересня 2017 року.

Від самого початку агресії Росії проти України і до сьогодні в Україні лунають нарікання на м'яку позицію ЄС щодо агресора.

Оригінал "Дзеркало Тижня

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 16-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 15 по 31 серпня 2017 року.

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 15-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 1 по 15 серпня 2017 року.

Європейський Союз є найбільшим донором України, надаючи нашій країні безповоротну фінансову допомогу, фінансуючи і підтримуючи різні програми і проекти, надаючи інші види нефінансової прямої допомоги. Цілком зрозуміло, чому Україна зацікавлена в такій допомозі, особливо зараз, в умовах складного економічного становища на тлі триваючої вже четвертий рік де-факто війни, розв'язаної в результаті агресії Росії проти України. А ось навіщо Євросоюзу витрачати гроші на Україну, і що приносить така допомога Україні? Ці питання розкриває у статті для "ТВ7" експерт Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Віталій Мартинюк.

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 14-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 15 по 31 липня 2017 року.

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 12-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 15 по 30 червня 2017 року.

Сторінка 1 із 23