Аналітика (163)

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 5-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики березня 2017 року та охоплює період з 1 по 15 березня 2017 року.

 

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 4-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики лютого 2017 року та охоплює період з 15 по 28 лютого 2017 року.

 

Аналітична записка "Україна – НАТО: Невійськова співпраця і спільна відповідь на гібридні загрози" підготовлена експертами Українського незалежного центру політичних досліджень і Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні і сприяння Представництва НАТО в Україні.

 

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 3-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики лютого 2017 року та охоплює період з 1 по 15 лютого 2017 року.

 

31 січня агентство стратегічних комунікацій Truman Agency та Інститут світової політики (ІСП) презентували чергове щоквартальне видання “Аудит зовнішньої політики України: Індекс відносин, присвячене аналізу зовнішньої політики України за ключовими напрямками – ЄС, США, Російська Федерація та КНР. Спецтемою для цього випуску було обрано енергетичний вимір двостороннього співробітництва, матеріал для якої було підготовлено експертами Центру глобалістики “Стратегія ХХІ”.

 

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 2-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики другої половини січня – початку лютого 2017 року та охоплює період з 15 по 31 січня 2017 року.

 

Si vis pacem, para bellum

У 1961 році, напередодні XXII з'їзду КПРС, прекрасний артист Марк Бернес вперше виконав пісню «Хотят ли русские войны» (автор музики – Едуард Колмановський, автор слів – Євгеній Євтушенко). Пісня, безумовно, прекрасна, і для мільйонів радянських людей, які пам'ятали про минулу Війну, була наповнена сенсом і відповідала їх бажанням і надіям.

Однак уже сьогодні в інтернеті можна знайти рядки: «Хотят ли русские войны? Спросите вы у «Тишины». Чорний гумор цих рядків полягає в тому, що «Тишина» – це назва стрілково-гранатометного комплексу. [1, 2]

 

Дмитро Штибліков

директор міжнародних програм

аналітичного Центру «Номос»,

(м. Севастополь)

Опубліковано в журналі "Чорноморська безпека" №4 (26) 2012 г.

 

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 24-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який підготовлено як підсумковий звіт ЦДАКР за 2016 рік. 

Сторінка 1 із 21