Коментарі та оцінки (390)

24 квітня 2017 року у готелі «Русь» (м.Київ) відбувся міжнародний круглий стіл «Глобальна стратегія ЄС: Роль, місце і вклад України», організований спільно Центром глобалістики «Стратегія ХХІ», Фондом Конрада Аденауера, Українським незалежним центром політичних досліджень і Дослідницьким центром Словацької асоціації зовнішньої політики.

 

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Міжнародного круглого столу "Глобальна стратегія ЄС: місце, роль і вклад України"

 

відбудеться 24 квітня 2017 року з 10.00 до 14.00 на каналі Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" в YouTube за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=OTeSjCjgQCg

Поширення хаосу через те, що зупинено ще кілька ТЕС, які працюють на акнтрациті, недоцільно. Це має вигляд кампанії. У нас зараз не ті потреби. Це було би проблемою на піку споживання, взимку, в опалювальний період. Про це в коментарі «Слову і Ділу» розповів експерт із питань енергетики, президент Центру глобалістики «Стратегія XXI» Михайло Гончар, оцінюючи продовження надзвичайного стану в енергетиці та призупинення кількох ТЕС, які працюють на антрациті.

 

Глобальна стратегія ЄС: місце, роль і вклад України

24 квітня 2017 р., м. Київ, готель «Русь», вул. Госпітальна, 4 

 

Он-лайн трансляціяhttps://www.youtube.com/channel/UCS0rtNNs0lV_eIX7yiWlDvQ 

 

Обхідний маршрут «Північного потоку-2», який мав залишити без роботи українську газотранспортну систему, схоже, застряг у холодних водах Скандинавії — зазначає Юрій Патиківський у статті “Газорейдери зi Сходу: Данія готує Росії заборону на будівництво газогону Північний Потік-2

 

2 квітня у Сербії відбувся перший тур президентських виборів. Його результати та загальну обстановку на Балканах обговорюють журналісти “Громадського радіо” з гостем студії  — експертом у сербських справах та ситуації на Балканах Віталієм Мартинюком.

 

Віталій Мартинюк, експерт Центру глобалістики “Стратегія ХХІ”, у своєм блозі на сайті “Обозреватель” щодо візиту Тіллерсона до Москви зазначає, що зникнення із порядку денного візиту Держсекретаря США до Росії рядка зустрічі із Путіним свідчить про те, що Сполучені Штати хочуть ще раз наголосити, що поки Росія не припинить підтримувати Асада, Америка буде жорстко відстоювати позицію, яка полягає в тому, що Асад має залишити владу.

 

Газ розбрату

Вівторок, 11 квітня 2017 20:03

На фоні прийняття Високим Лондонським судом прогнозованого рішення не на користь української сторони щодо “боргу Януковича” перед Росією, виникають питання, чи зможе Україна відстояти свої інтереси в інших міжнародних судових інстанціях, зокрема, у справах проти Єврокомісії щодо її рішення про розширення доступу “Газпрому” до газопроводу OPAL, а також проти “Газпрому”у Стокгольмському арбітражі щодо контракту на купівлю газу та транзитного контракту. Коментарі Михайла Гончара, президента Центру глобалістики “Стратегія ХХІ”, про перспективи розгляду цих справ опубліковані у статті “Наша не взяла. Які шанси України відстояти свої інтереси в міжнародних судах” на FINANCE.UA.

 

Сторінка 1 із 49