Коментарі та оцінки (441)

Через відсутність у Євросоюзі єдиного погляду на будівництво газопроводу "Північний потік – 2", вирішальну роль у цьому питанні відіграють позиції окремих країн ЄС, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар

З цього місяця "Нафтогаз України" підвищив ціну для промспоживачів. Зокрема, тепер ті підприємства, які купують понад 50 тисяч кубів газу на місяць з передоплатою, віддаватимуть 8,164 тисячі гривень за тисячу кубометрів, інші великі покупці - 9,16 тисячі гривень (із ПДВ) - зазначається у статті видання Експрес

"У Європейській комісії зараз існує розкол щодо "Північного потоку-2", - розповів сайту Еспресо президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар. Європейські ЗМІ стверджують, що проект "Північний потік-2" намагаються протиснути юристи Європейської Ради. Їхнє експертне заключення, датоване 27 вересня, потрапило в руки журналістів. Першим документ опублікувала європейська редакція видання Politico.

Проштовхувати вугілля з окупованих територій України на ринки країн ЄС, хай навіть в мізерних кількостях (у Польщу була продана невелика партія) – це політика російської сторони задля де-факто економічної легалізації "ДНР/ЛНР". Мовляв, хочете ви чи ні, але є такі суб’єкти, з якими у вас у Європі вже є взаємовигідний бізнес. Бізнес, мовляв, і нічого іншого, ніякої політики. У них є вугілля, вам воно потрібно, ви його купили, і все. Це один аспект - зазначає Михайло Гончар у статті на "Обозреватель".

Жодних підстав для зростання тарифів на газ в Україні у 2017 році немає, заявив виданню "ГОРДОН" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар, коментуючи рішення Кабінету Міністрів відкласти підвищення цін на газ на невизначений термін. 

Нині постійним джерелом інформації в нафтогазовому комплексі стали слугувати сторінки в соцмережах очільників НАК «Нафтогаз» Андрія Коболєва та Юрія Вітренка. Дві зими без російського газу, реверсна диверсифікація сформували новому менеджменту довіру. Але останні події з відставкою незалежних членів спостережної ради Маркуса Річардса та Пола Уорвіка, заяви, що уряд втручається в діяльність «Укртрансгазу» та «Укргазвидобування», викликали бажання почути третю сторону – незалежний комент у хоча й не гострій, але лінії непорозуміння між менеджментом НАК Нафтогаз й іншими урядовими підрозділами. Останні кадрові заяви та події прокоментував кореспонденту "Укрінформ" президент Центру глобалістики «Стратегія XXI» Михайло Гончар

Проблему Криму не закрито, і загерметизувати її не вдасться - зазначається у статті "Дзеркало тижня". Ця стаття була підготовлена Михайлом Гончаром у вигляді відкритого листа лідерові німецьких вільних демократів як відповідь на його пропозицію "загерметизувати" проблему Криму.

Підвищення вартості автомобільного газу в Україні, найімовірніше, пов'язане з формуванням нової монополії на цьому ринку, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар.

Сторінка 1 із 56