Наші експерти

Президент Центру з 2008 рокуНародився в Україні в 1963 році, отримав вищу освіту у Києві в інституті інженерів цивільної авіації, служив в Військово-повітряних силах. В 90-х роках перебував на державній службі в системі Ради національної безпеки і оборони України. Проходив стажування в Європейській Комісії та НАТО.

Виконавчий директор Центру "Стратегія ХХІ" з 2009 року. 1980 р.н. Отримав вищу освіту в  Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «економіка підприємств енергетичного комплексу».

Народилась у 1990 році в Україні. Закінчила Київський національний університет ім.Т.Шевченко. У Центрі "Стратегія ХХІ" з 2012 року на посаді аналітика з питань міжнародних та енергетичних відносин. 

Асоційований експерт Центру глобалістики "Стратегія ХХІ".

експерт Центру глобалістики "Стратегія ХХІ". Народився у 1971 році в Україні. Закінчив Інститут міжнародних відносин Київського міжнародного університету. Mагістр "міжнародних відносин".

Асоційований експерт Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» з 2015 року. Народився на Чернігівщині у 1968 році. Військовий моряк у відставці. З 2000-х років працював аналітиком низки дослідних організацій, автор численних публікацій в українських та зарубіжних виданнях.

1963 р.н., о. Мадагаскар. Випускник Київського державного університету ім. Т.Шевченка, кандидат політичних наук. З 1991 року працював у банківській сфері в Україні, а також політичним і економічним експертом для низки провідних ЗМІ України, дослідником в Агентстві гуманітарних технологій. Автор більше 200 статей, включаючи з питань геополітики і стратегії розвитку України.

асоційований експерт Центру глобалістики "Стратегія ХХІ". Народилась у м.Житомир (1974 р.). Закінчила історичний факультет Київського національного університету ім..Тараса Шевченка, кандидат історичних наук. Автор низки аналітичних статей та монографій, присвячених енергетичній політиці. Зокрема,  «Сполучені Штати Америки та Російська Федерація в Перській затоці: союзники чи суперники», «Енергетична політика Росії як інструмент впливу в Європі» тощо.

асоційований експерт Центру глобалістики "СтратегіяХХІ". Народився 1965 р. в Алчевську. 1988 р. закінчив Донбаський державний технічний університет, доктор технічних наук, професор НТУУ "Київський політехнічний інститут”.

асоційована експертка Центру глобалістики "Стратегія ХХІ".

З 1999 року займається політичними дослідженнями прикладного характеру. З 2003 по 20014 рік Олекся Басараб була директоркою досліджень Групи стратегічних та безпекових студій. З 2015 року – афілійована дослідниця ГСБС, публіцистка видання Aktuality.sk.