Наші експерти

Президент Центру з 2008 рокуНародився в Україні в 1963 році, отримав вищу освіту у Києві в інституті інженерів цивільної авіації, служив в Військово-повітряних силах. В 90-х роках перебував на державній службі в системі Ради національної безпеки і оборони України. Проходив стажування в Європейській Комісії та НАТО.

Виконавчий директор Центру "Стратегія ХХІ" з 2009 року. 1980 р.н. Отримав вищу освіту в  Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «економіка підприємств енергетичного комплексу».

Народилась у 1990 році в Україні. Закінчила Київський національний університет ім.Т.Шевченко. У Центрі "Стратегія ХХІ" з 2012 року на посаді аналітика з питань міжнародних та енергетичних відносин. 

Асоційований експерт Центру глобалістики "Стратегія ХХІ".

експерт Центру глобалістики "Стратегія ХХІ". Народився у 1971 році в Україні. Закінчив Інститут міжнародних відносин Київського міжнародного університету. Mагістр "міжнародних відносин".

народився 1980 року, слухач магістерської програми з міжнародної економіки Інституту бізнес-освіти "Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана". Розпочав співпрацю з Центром глобалістики "Стратегія ХХІ" у 2015 році. 

Асоційований експерт Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» з 2015 року. Народився на Чернігівщині у 1968 році. Військовий моряк у відставці. З 2000-х років працював аналітиком низки дослідних організацій, автор численних публікацій в українських та зарубіжних виданнях.

1963 р.н., о. Мадагаскар. Випускник Київського державного університету ім. Т.Шевченка, кандидат політичних наук. З 1991 року працював у банківській сфері в Україні, а також політичним і економічним експертом для низки провідних ЗМІ України, дослідником в Агентстві гуманітарних технологій. Автор більше 200 статей, включаючи з питань геополітики і стратегії розвитку України.

асоційований експерт Центру глобалістики "Стратегія ХХІ". Народилась у м.Житомир (1974 р.). Закінчила історичний факультет Київського національного університету ім..Тараса Шевченка, кандидат історичних наук. Автор низки аналітичних статей та монографій, присвячених енергетичній політиці. Зокрема,  «Сполучені Штати Америки та Російська Федерація в Перській затоці: союзники чи суперники», «Енергетична політика Росії як інструмент впливу в Європі» тощо.

асоційований експерт Центру глобалістики "СтратегіяХХІ". Народився 1965 р. в Алчевську. 1988 р. закінчив Донбаський державний технічний університет, доктор технічних наук, професор НТУУ "Київський політехнічний інститут”.

асоційована експертка Центру глобалістики "Стратегія ХХІ".

З 1999 року займається політичними дослідженнями прикладного характеру. З 2003 по 20014 рік Олекся Басараб була директоркою досліджень Групи стратегічних та безпекових студій. З 2015 року – афілійована дослідниця ГСБС, публіцистка видання Aktuality.sk. 

Асоційований експерт Центру глобалістики "Стратегія ХХІ"

Дослідницькі інтереси: міжнародні нафтогазові  компанії, розвиток міжнародного ринку нафти і газу, співпраця в галузі відновлювальної  енергетики і енергоефективності, управління міжнародними енергетичними проектами.

асоційований експерт Центру глобалістики "СтратегіяХХІ".Експерт у сфері кліматичних фінансів, фінансів навколишнього середовища,к.е.н., доцент кафедри фінансів ДВНЗ “КНЕУ ім. В. Гетьмана”. Голова Ради молодих вчених ДВНЗ “КНЕУ ім. В. Гетьмана”, Centre for ESG Economics (м. Київ), заступник голови ESG Bildung Verein (м. Берлін, Німеччина), співзасновник ГО “Вільна Енергія” (м. Київ).