Центр глобалістики XXI, Аналітика нафтогазової сфери, Геостратегія, Україна, Centre for Global Studies Strategy XXI

Через відсутність у Євросоюзі єдиного погляду на будівництво газопроводу "Північний потік – 2", вирішальну роль у цьому питанні відіграють позиції окремих країн ЄС, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар

З цього місяця "Нафтогаз України" підвищив ціну для промспоживачів. Зокрема, тепер ті підприємства, які купують понад 50 тисяч кубів газу на місяць з передоплатою, віддаватимуть 8,164 тисячі гривень за тисячу кубометрів, інші великі покупці - 9,16 тисячі гривень (із ПДВ) - зазначається у статті видання Експрес

"У Європейській комісії зараз існує розкол щодо "Північного потоку-2", - розповів сайту Еспресо президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар. Європейські ЗМІ стверджують, що проект "Північний потік-2" намагаються протиснути юристи Європейської Ради. Їхнє експертне заключення, датоване 27 вересня, потрапило в руки журналістів. Першим документ опублікувала європейська редакція видання Politico.

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 19-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 1 по 16 жовтня 2017 року.

Проштовхувати вугілля з окупованих територій України на ринки країн ЄС, хай навіть в мізерних кількостях (у Польщу була продана невелика партія) – це політика російської сторони задля де-факто економічної легалізації "ДНР/ЛНР". Мовляв, хочете ви чи ні, але є такі суб’єкти, з якими у вас у Європі вже є взаємовигідний бізнес. Бізнес, мовляв, і нічого іншого, ніякої політики. У них є вугілля, вам воно потрібно, ви його купили, і все. Це один аспект - зазначає Михайло Гончар у статті на "Обозреватель".

Жодних підстав для зростання тарифів на газ в Україні у 2017 році немає, заявив виданню "ГОРДОН" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар, коментуючи рішення Кабінету Міністрів відкласти підвищення цін на газ на невизначений термін. 

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 18-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 15 по 29 вересня 2017 року.

Нині постійним джерелом інформації в нафтогазовому комплексі стали слугувати сторінки в соцмережах очільників НАК «Нафтогаз» Андрія Коболєва та Юрія Вітренка. Дві зими без російського газу, реверсна диверсифікація сформували новому менеджменту довіру. Але останні події з відставкою незалежних членів спостережної ради Маркуса Річардса та Пола Уорвіка, заяви, що уряд втручається в діяльність «Укртрансгазу» та «Укргазвидобування», викликали бажання почути третю сторону – незалежний комент у хоча й не гострій, але лінії непорозуміння між менеджментом НАК Нафтогаз й іншими урядовими підрозділами. Останні кадрові заяви та події прокоментував кореспонденту "Укрінформ" президент Центру глобалістики «Стратегія XXI» Михайло Гончар

Від самого початку агресії Росії проти України і до сьогодні в Україні лунають нарікання на м'яку позицію ЄС щодо агресора.

Оригінал "Дзеркало Тижня

Проблему Криму не закрито, і загерметизувати її не вдасться - зазначається у статті "Дзеркало тижня". Ця стаття була підготовлена Михайлом Гончаром у вигляді відкритого листа лідерові німецьких вільних демократів як відповідь на його пропозицію "загерметизувати" проблему Криму.

Сторінка 1 із 45