Робоча зустріч по проекту «Сприяння розбудові можливостей України гарантувати безпеку суспільства в умовах гібридних загроз»

26 червня в офісі «Громадської синергії» відбулась робоча зустріч команди проекту «Сприяння розбудові можливостей України гарантувати безпеку суспільства в умовах гібридних загроз», який реалізується в рамках конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах» Центром глобалістики «Стратегія ХХІ» у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень, Радою зовнішньої політики «Українська призма» та іншими неурядовими організаціями, які є членами УНП ФГС СхП та Української сторони ПГС Україна-ЄС. 

Керівник проекту Віталій Мартинюк, керівник міжнародних програм Центру глобалістики «Стратегія ХХІ», представив уточнений графік реалізації проекту та деталізував завдання його учасникам на наступні місяці.

У ході зустрічі були обговорені подальші етапи реалізації проекту, скореговані напрямки аналітичного дослідження, погоджено зміст аналітичної публікації та проект програми міжнародного круглого столу, проведення якого планується у жовтні цього року.

Експерти зосередили увагу на необхідності чіткого формулювання сучасних гібридних загроз, з якими зіткнулась Україна, класифікації державних можливостей гарантувати безпеку суспільства в цих умовах та досвіді країн ЄС і СхП, який може бути використаний в Україні.

Також було погоджено залучення інших експертів до реалізації проекту за окремими напрямками аналітичного дослідження та заходів в рамках проекту.  

Read 5095 times