Проведення експертної дискусії на тему "Гібридні загрози безпеці держави і суспільства в Україні і на просторі Східного Партнерства"

28 вересня 2017 року, в офісі «Громадської синергії» (м.Київ, вул. Малопідвальна 12/10), буде проведена дискусія у колі експертів на тему "Гібридні загрози безпеці держави і суспільства в Україні і на просторі СхП". 

Дискусія розпочнеться об 11.00 і триватиме близько 1,5 години.

В ході заходу Віталієм Мартинюком, керівником міжнародних програм Центру глобалістики «Стратегія ХХІ», буде презентована доповідь «Гібридні загрози для України».

Надалі плануються коментарі від експертів, зокрема, Максима Хилька, голови правління «East European Security Research Initiative»; Андрія Кулакова, директора з програмної діяльності «Інтерньюз-Україна»; Михайла Самуся, заступника директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння; Михайла Гончара, президента Центру глобалістики «Стратегія ХХІ».

У дискусії планується участь також інших запрошених експертів - членів РГ1 (та інших РГ) УНП ФГС СхП.

Попередню програму заходу можна завантажити тут.

Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzVUzyTLlbeyEwgAeFH4z7PeZdi-NuGVnaURG9ghuzhoNcHg/viewform

Експертна дискусія проводиться в рамках реалізації проекту «Сприяння розбудові можливостей України гарантувати безпеку суспільства в умовах гібридних загроз» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Read 5236 times