Сприяння безпеці у Чорноморському регіоні шляхом більшої залученості неурядових гравців

Проект "Сприяння безпеці у Чорноморському регіоні шляхом більшої залученості неурядових гравців" реалізується Центром глобалістики «Стратегія ХХІ» за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), проекту Німецького фонду Маршалла США (The German Marshall Fund).

Проект спрямований на оцінку безпекової ситуації у Чорноморському регіоні шляхом моніторингу та підготовки аналітичних записок для визначення загроз й ознак її погіршення, які будуть надаватися посадовцям, а також посилення регіональної співпраці у сфері безпеки між неурядовими гравцями.

Проект має на меті постійну оцінку безпекової ситуації у Чорноморському регіоні (включаючи Азовське море і Керченську протоку) для своєчасного виявлення викликів, загроз і ознак погіршення, а також посилення безпекової співпраці між неурядовими гравцями у регіоні.

Мета проекту досягатиметься шляхом:

- моніторингу ситуації безпеки в регіоні та своєчасного інформування про нові виклики та загрози, кардинальні зміни та ознаки її загострення;

- сприяння підвищенню безпеки в регіоні шляхом надання урядовим установам країн Чорного моря, міжнародним організаціям, ключовим гравцям та зацікавленим сторонам оцінок ситуації з безпекою та пропозицій щодо посилення безпеки;

- сприяння регіональному співробітництву в галузі безпеки між неурядовими гравцями для посилення безпеки в Чорноморському регіоні.

Водночас інформування суспільства про безпекову ситуацію у Чорноморському регіоні відбуватиметься через публікацію аналітичних статей в аналітичному журналі «Чорноморська безпека» (щоквартальне видання Центру глобалістики «Стратегія ХХІ»).

Тривалість проекту: 1.06.2019 – 30.04.2020 р.Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів