Аналітика (187)

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 1-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 1 по 15 січня 2018 року.

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 24-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 15 по 28 грудня 2017 року. 

Закон на вимогу

Четвер, 21 грудня 2017 11:38

До 100-річчя української дипломатії Верховна Рада намагалася зробити українським дипломатам подарунок — ухвалити новий закон "Про дипломатичну службу". Ситуацію довкола закону описує у своїй статті для DT.UA керівник міжнародних програм Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Віталій Мартинюк.

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 23-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 1 по 15 грудня 2017 року. 

До cамміту Східного партнерства, який відбувся 24 листопада в Брюсселі, кожна сторона підходила зі своїми поглядами, очікуваннями і намірами. Його результати показали, що Європейський Союз все ще здатний підвести загальний знаменник під строкатий спектр устремлінь і утримати ініціативу на плаву, навіть якщо вона не повністю задовольняє потреби окремих учасників. 

Після початку агресії Росії проти України геополітична і безпекова ситуація в Східній Європі радикально змінилась та продовжує погіршуватись. Відсутність діючих міжнародних механізмів гарантування безпеки та неефективність міжнародних організацій призвели до утворення безпекового вакууму в регіоні. Першочерговим безпековим завданням для Східної Європи є врегулювання усіх конфліктів за рахунок примусу РФ до відмови від їх роздмухування чи використання в своїх цілях. Враховуючи євроінтеграційні прагнення України, Грузії і Молдови, ЄС і НАТО доцільно розглянути їх широке залучення до трансатлантичної системи безпеки, що позитивно вплине на безпеку у Східній Європі. [1] Завантажити аналітичну записку у форматі PDF можна тут.   

 

 

23 жовтня 2017 року Об’єднання родичів політичних бранців Кремля та низка правозахисних і громадських організацій звернулись до Генерального Секретаря ООН Антоніо Гуттереша з відкритим листом

Сторінка 1 із 24