Чорноморська безпека (8)

Чорноморська безпека № 4 (36) 2019

Середа, 15 січня 2020 16:28

Раді анонсувати вихід електронної версії нового номеру часопису "Чорноморська безпека". Цей випуск часопису закриває 2019 рік і відкриває рік 2020-й. Прогнозів, як завжди, не бракує. Не всі вони здійсняться. Або здійсняться, але не 2020-го, а десь пізніше. Однак є прогнози, про які потрібно говорити гучно саме з метою, щоб вони не реалізувалися ніколи.

Чорноморська безпека 3 (35)

Середа, 30 жовтня 2019 17:06

 Раді анонсувати вихід електронної версії нового номеру часопису "Чорноморська безпека". 

 У цьому випуску журналу наші автори з Румунії, Італії, Грузії, Молдови у своїх статтях відобразили загрозливу динаміку та тенденції безпекового середовища як у регіоні Чорного моря, так і в суміжних регіонах Каспію, Східного Середземномор’я, Балкан, де Росія відверто демонструє своє домінування та протидіє НАТО. Проявилися контури нової геополітичної гри між США та Росією. Спроба Росії через Венесуелу проникнути в «м’яке підчерев’я» США обертається зараз для Москви американо-грецьким альянсом задля стримування російських і турецьких амбіцій у Східному Середземномор’ї та Чорномор’ї. 

Чорноморська безпека № 2 (34) 2019

Понеділок, 01 липня 2019 11:38

Триває шостий рік російської агресії проти України. Окупованим лишається Кримський півострів, Севастополь, частина Луганщини та Донеччини – 7% території країни. Путінський проект «Новоросія» зазнав краху, але сурковська технологія гібридної війни продовжує використовуватись РФ. «Гражданская война на Украине» - ще один зі штампів російської пропаганди продовжує експлуатуватися, не дивлячись на тисячі матеріальних підтверджень агресії РФ проти України. За задумом Кремля, зміна влади у Києві дає можливості Росії реанімувати проект аншлюсу України. 

Чорноморська безпека 1 (33) 2019

П'ятниця, 22 лютого 2019 13:25

Перший в цьому році випуск журналу "Чорноморська безпека" присвячений п'ятій річниці окупації Криму Росією. Важливо не тільки не забувати про те, що відбулось тоді  в Криму, але й дати цьому належну оцінку. 

У цьому номері ми подаємо аналіз подій, що передували вторгненню, їх перебіг, а також, що можна було би зробити й що не було зроблено та чого можемо очікувати.

До аналізу кримського епізоду путінських війн та сьогоднішніх дій Росії в Чорномор’ї та на Азові редакція долучила цього разу як відомих вітчизняних, так і зарубіжних експертів. 

 

 

 

Чорноморська безпека 2 (32) 2018

Середа, 24 жовтня 2018 09:53

Раді представити вашій увазі жовтневий випуск "Чорноморської безпеки"  № 2 (32). 

В цьому номері ключовою темою стало використання Росією цивільної газової  інфраструктури в Чорному морі. Автори статті дійшли висновку що такі газопроводи як "Північний потік", "Північний потік 2", "Турецький потік" можуть стати протяжнимим зонами розташування технічних засобів ведення розвідки проти НАТО на Балтиці та в Чорному морі. 

Чорноморська безпека 1 (31)

Вівторок, 05 червня 2018 11:11

Шановні читачі, 

Представляємо вашій увазі перший у 2018 році номер журналу "Чорноморська безпека" 1 (31). Невійськовий вимір російської агресії проти України, Європи і всього цивілізованого світу залишається в епіцентрі вивчення та протидії. Особливо важливими є його інформаційна складова, яку Кремль використовує постійно посилюючи існуючі та продукуючи нові парадигми. Але їх детальний аналіз дозволяє виявити їхні слабкі місця і посилити захист. 

Чорноморська безпека 2 (30)

Середа, 06 грудня 2017 14:08

Шановні читачі, 

Представляємо тридцятий, ювілейний, номер журналу «Чорноморська безпека». Другий номер, який ми випускаємо без наших севастопольських колег Дмитра Штиблікова та Олексія Бессарабова. У фокусі уваги – Крим. Саме там, на окупованій території Росія продовжує приготування до нового кидка полігібресії – мультифронтальної агресії гібридного типу проти Заходу. Півострів вже став плацдармом для російського інтервенціонізму на Близькому Сході. 

Завантажити журнал Чорноморська безпека №30 (2)

Чорноморська безпека 1(29)

Середа, 03 травня 2017 14:37

Шановні читачі,

До вашої уваги е-версія першого номеру аналітичного часопису «Чорноморська безпека» (у вільному доступі), який був заснований 2005 року у Севастополі Центром сприяння вивченню геополітичних проблем та євроатлантичного співробітництва Чорноморського регіону «НОМОС». Центр глобалістики «Стратегія ХХІ» відновлює випуск цього унікального щоквартального видання. Його було перервано із-за російської окупації Криму та Севастополя. Ми розуміли, що це тимчасова перерва, як і тимчасовою є влада окупантів над частиною українських теренів. То ж, відновлюючи вихід часопису, ми наближаємо день звільнення українських територій від влади Мордору – імперії зла, уособлюваної нинішньою путінською клептократією.

Завантажити журнал "Чорноморська безпека" 1 (29)