Cистемні зміни для збільшення видобутку газу в Україні

1 квітня 2016 року о 14.00 у Комітеті Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (вул. Липська, 3) народні депутати, фахівці профільних міністерств та відомств, експерти, представники громадського сектору, журналісти візьмуть участь у громадському обговоренні на тему:

“Cистемні зміни для збільшення видобутку газу в Україні

(на прикладі ПАТ "Укргазвидобування" та Держгеонадра)».

 Захід організовано Комітетом Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Ситуація, що наразі склалася, потребує невідкладних рішучих реформ, адже відсутність глобальної галузевої стратегії надрокористування, насамперед у геологорозвідці,

відсутність механізмів захисту інтересів інвесторів, непрозорість аукціонів, проблеми із землевідведенням тощо призвели до суттєвих економічних та репутаційних втрат, гальмують розвиток галузі.  Задля подолання цих проблем та повноцінної інтеграції національних профільних інституцій  до Європейського геологічного співтовариства, фахівцями й експертами розроблено стратегію розвитку та модернізації. Учасники громадського обговорення заслухають дві презентації та дискутуватимуть у рамках сесій запитань і відповідей.

Модуль 1: “Держгеонадра України на шляху до реформ. Впровадження ефективної моделі функціонування Держгеонадр, інтегрованих у Європейське геологічне співтовариство”

Спікери:

•             Микола Бояркін, в.о. Голови Держгеонадра України

•             Денис Жегалов,  радник Голови Держгеонадра України.

 Модуль 2: «Презентація стратегії розвитку ПАТ “Укргазвидобування” 20/20. Проблемні питання та шляхи реалізації»

Спікери: 

•             Олег Прохоренко, голова Правління ПАТ “Укргазвидобування”

•             Олександр Романюк, перший заступник Голови Правління, виконавчий директор ПАТ “Укргазвидобування”.

 Запрошуємо усіх зацікавлених осіб долучитися до громадського обговорення. Для цього достатньо заповнити гугл форму за посиланням до 18-ї години 31 березня 2016 року. Це є обов'язковою умовою оформлення Вашої перепустки до будівлі Верховної Ради України, а також  означає автоматичне внесення до списку учасників заходу. Більше даних на сайті Комітету ПЕК ВРУ

Читали 15719 разів