Коментарі та оцінки (564)

Чи здатні Україна та ЄС запобігти шантажу чергового "газостопу" від РФ? Адже в тому, що саме цей сценарій наразі готується у Москві, сумнівів вже майже немає.

Таку бінарну поведінку Кремля – з одного боку, йде показушна демонстрація "конструктивного підходу" у Брюсселі, з іншого – підготовчі роботи з припинення транзиту через Україну, – можна умовно назвати сценарієм "лукавого Міллера".

Хоча "Газпром" та німці ввели в експлуатацію 2011 року перший "Північний потік", однак ГТС України, як і раніше, залишається основним транзитером російського газу, є незамінною для задоволення пікових потреб Європи та коли "Потік" зупиняють на щорічну профілактику.

 

 Стаття була вперше опублікована і написана спеціально для Української правди 

12 липня 2019 р.  в Італії у Павії суд засудив  Віталія Марківа, який виконував свій громадянський обов’язок у лавах сил захисту України від російської воєнної інтервенції, до 24 років ув’язнення за причетність до вбивства громадянина Італії, журналіста Андреа Роккеллі (під Слов’янськом (Україна) у 2014 році). 

 

В кінці квітня відразу декілька європейських країн заявили про призупинення транзиту російської нафти. Причина – невідповідність якості сировини, що постачається, стандартним показникам російської експортної суміші Urals. Як виявилося, мова йде про високий вміст у нафті хлорорганічних сполук, яких там не повинно бути взагалі.

 

 

EU must get real on Russia

П'ятниця, 15 березня 2019 15:09

Since February 2014, Russia has been waging an undeclared and unprovoked war on its peaceful neighbour Ukraine.

After establishing control of Crimea through its subversive operation and covert military invasion, on 16 March that year, Russia staged a show of "local support" for its land grab by conducting a fake secessionist "referendum" on Ukraine's territory.

 

By 

 

 

Україна зможе повністю забезпечити себе у найближчі 5 років газом власного видобутку та відмовитися від імпорту чужого, впевнений президент Центру глобалістики "Стратегія XXI" Михайло Гончар. Уряд має працювати над виходом країни на рівень повного самозабезпечення газом, наростити його видобуток та скоротити споживання. Тоді стане можливим зниження ціни на блакитне паливо для населення.

Рішення Франції піти на компроміс з Німеччиною щодо Північного потоку-2 демонструє здатність ФРН навязувати свою волю іншим державам-членам ЄС. Таку думку в ефірі Українського радіо в програмі"Міжнародний контекст" висловив президент Центру глобалістики "Стратегія XXI" Михайло Гончар.

 

 

Президент Центру глобалістики "Стратегія XXI" в коментарі для ICTV  розповідає про потенціал військового застосування об'єктів нафтогазової інфраструктури в Чорному та Балтійському морях,а також про перспективи винесення рішення Гаазьким трибуналом на користь ДАТ "Чорноморнафтогаз"

 

Росія може використовувати газопроводи "Північний потік" та "Північний потік-2" для розширення своєї військової присутності в регіоні Балтійського моря. Про це повідомив журналістам УНІАН президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар.

 

Сторінка 1 із 71