Коментарі та оцінки (563)

12 липня 2019 р.  в Італії у Павії суд засудив  Віталія Марківа, який виконував свій громадянський обов’язок у лавах сил захисту України від російської воєнної інтервенції, до 24 років ув’язнення за причетність до вбивства громадянина Італії, журналіста Андреа Роккеллі (під Слов’янськом (Україна) у 2014 році). 

 

В кінці квітня відразу декілька європейських країн заявили про призупинення транзиту російської нафти. Причина – невідповідність якості сировини, що постачається, стандартним показникам російської експортної суміші Urals. Як виявилося, мова йде про високий вміст у нафті хлорорганічних сполук, яких там не повинно бути взагалі.

 

 

EU must get real on Russia

П'ятниця, 15 березня 2019 15:09

Since February 2014, Russia has been waging an undeclared and unprovoked war on its peaceful neighbour Ukraine.

After establishing control of Crimea through its subversive operation and covert military invasion, on 16 March that year, Russia staged a show of "local support" for its land grab by conducting a fake secessionist "referendum" on Ukraine's territory.

 

By 

 

 

Україна зможе повністю забезпечити себе у найближчі 5 років газом власного видобутку та відмовитися від імпорту чужого, впевнений президент Центру глобалістики "Стратегія XXI" Михайло Гончар. Уряд має працювати над виходом країни на рівень повного самозабезпечення газом, наростити його видобуток та скоротити споживання. Тоді стане можливим зниження ціни на блакитне паливо для населення.

Рішення Франції піти на компроміс з Німеччиною щодо Північного потоку-2 демонструє здатність ФРН навязувати свою волю іншим державам-членам ЄС. Таку думку в ефірі Українського радіо в програмі"Міжнародний контекст" висловив президент Центру глобалістики "Стратегія XXI" Михайло Гончар.

 

 

Президент Центру глобалістики "Стратегія XXI" в коментарі для ICTV  розповідає про потенціал військового застосування об'єктів нафтогазової інфраструктури в Чорному та Балтійському морях,а також про перспективи винесення рішення Гаазьким трибуналом на користь ДАТ "Чорноморнафтогаз"

 

Росія може використовувати газопроводи "Північний потік" та "Північний потік-2" для розширення своєї військової присутності в регіоні Балтійського моря. Про це повідомив журналістам УНІАН президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар.

 

Що буде з тарифами в 2019 році

Понеділок, 28 січня 2019 13:11

Політики обіцяють зниження цін на газ: що буде з тарифами в 2019 році. Безумовно, важливо чим завершиться виборча кампанія, якими будуть результати. Вже зараз ми бачимо багато популістських гасел. Таку думку в коментарі «Слову і Ділу» висловив президент Центру глобалістики «Стратегія XXI» Михайло Гончар, оцінюючи тарифну політику.

Сторінка 1 із 71