Коментарі та оцінки (541)

Заява президента США Дональда Трампа, що Німеччина – заручниця Росії, тому що отримує так багато енергоресурсів від РФ, в принципі відповідає істині. Про це у своєму блозі на сайті «Обозреватель» пише експерт з питань енергетики, президент Центру глобалістики «Стратегія XXI» Михайло Гончар.

Присвоєнням назв українських міст танковим полкам Збройних сил РФ Кремль розмиває українську ідентичність, а також це є своєрідною демонстрацією прагнення Кремля взяти усю Україну під свій контроль. Таку думку в коментарі кореспонденту Укрінформу висловив директор міжнародних програм Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Віталій Мартинюк.

У Росії поки немає впевненості в тому, що "Північний потік-2" буде добудований. Про це в інтерв'ю сайту "Сьогодні" розповів президент Центру глобалістики "Стратегія XXI" Михайло Гончар.

Замовчування теми газопроводу «Турецький потік» - велика помилка української дипломатії, зазначив у коментарі «Сегодня» президент Центру глобалістики «Стратегія XXI» Михайло Гончар. За його словами, цей газопровід з російськими інвестиціями є політичним проектом, вигідним як Анкарі, так і Росії.

Михайло Гончар, Президент Центру глобаліcтики "Стратегія XXI" в інтерв'ю для Espresо. TV прокоментував результати тристоронніх консультацій з питань транзиту газу, що пройшли в Берліні 17 липня 2018 року і спрогнозував тактику "Газпрому", зокрема мова йшла про штучне затягування часу до наступних президентських виборів в Україні (відбудуться у березні 2019 року) та ризики провокування "Газпромом" нової газової кризи в наступний опалювальний сезон, з метою обґрунтування економічної доцільності будівництва "Північного потоку-2" та дискредитацію України, як ненадійної транзитної ланки. 

 

У питанні отримання Плану дій щодо членства в НАТО Грузія дещо випереджає Україну, тому як тільки офіційний Тбілісі отримає ПДЧ, тоді таку перспективу можна очікувати і Києву. Про це заявив директор міжнародних програм Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Віталій Мартинюк під час круглого столу у Києві "Чого слід очікувати Україні від Брюссельського саміту НАТО (2018)", повідомляє кореспондент Укрінформу.

Закон «збереження корупції»

Неділя, 15 липня 2018 20:30

Центр глобалістики «Стратегія ХХІ», який очолює Михайло ГОНЧАР — лектор Літньої школи журналістики «Дня»-2018 — опублікував відкритого листа до Ради ЄС, Європейської Комісії, Європейського парламенту, урядів країн-членів ЄС та НАТО, урядів країн-учасниць Договору Енергетичного Співтовариства та програми Східного Партнерства. проти будівництва «Північного потоку-2».

Російська Федерація може розіграти карту нової-старої газової війни з Україною, перекривши вентиль і "заморозивши" транзит газу в Європу через українську ГТС, вже в грудні цього року. Це може не тільки зіграти проти України в розпал президентської виборчої кампанії (яка офіційно стартує якраз в середині грудня), але і підштовхнути Європу до добудови "Північного потоку-2". Про це в інтерв'ю сайту "Сегодня" сказав президент Центру глобалістики "Стратегія XXI" Михайло Гончар.

Сторінка 1 із 68