Коментарі та оцінки (511)

"Газпром" создает психологический эффект давления на украинское руководство и руководство ЕС, считает Михаил Гончар.

 

Витік документів із розслідування Єврокомісії щодо порушення російським "Газпромом" правил конкуренції на європейському ринку може спричинити корупційний скандал у ЄК, а також у німецьких урядових колах. Таке переконання в екслюзивному коментарі кореспондентові Укрінформу висловив  президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар.

На Донбасі на різного роду вибухівках підірвалося 242 дітей, а загалом за даними Міністерства оборони за період з 14 квітня 2014 року до 15 серпня 2017 року внаслідок детонації вибухонебезпечних предметів на Донбасі загинуло щонайменше 2 558 цивільних осіб – зазначається у статті «Радіо Свобода»

Відразу після оприлюднення Єврокомісією спеціальної стратегії по євроінтеграції Західних Балкан в регіоні спалахнуло чергове протистояння. Після маски-шоу з затриманням і видворенням сербського дипломата Марка Джуріча вКосовській Митровиці (косовський анклав з сербським населенням) на початку тижня, Белград заявив про можливість виходу з Брюссельської угоди про нормалізацію відносин на півночі Косово. Президент Сербії Олександр Вучич відразу ж побіг дзвонити Володимиру Путіну, але Брюссель тут же нагадав Белграду про необхідність нормалізації відносин з Приштиною, якщо той хоче вступити в Євросоюз – пише видання «Сьогодні».

Президент Петро Порошенко підписав указ "Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік". У програмі взаємодії з Альянсом Київ визначив пріоритетні завдання та середньострокові цілі до 2020 року - повідомляє інформаційний інтернет-ресурс «Голос Америки».

Реалізація проекту газопроводу "Північний потік– 2" багато в чому залежить від позиції США, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар.

Американська юстиція вже давно «нерівно дихає» до окремих українських олігархів - зазначає президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» у коментарі газеті «День» щодо появи прізвища Пінчука у розслідуваннях, які веде Роберт Мюллер.

Солідарність Заходу з Британією у справі про отруєння колишнього шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, яка вилилася для Москви синхронною висилкою 145 російських дипломатів, показала ефективність роботи кремлівського лобі при мовчазній згоді лідерів ЄС. Тоді як Кіпр, Австрія, Болгарія, Греція, Мальта та Португалія навідріз відмовилися висилати російських дипломатів, Німеччина видала фінальний дозвіл на будівництво "Північного потоку-2", а у Франції заявили, що, незважаючи на те, що відбувається, Еммануель Макрон не скасує свій візит до Росії на економічний форум в Пітері. За занадто м'яку по відношенню до Росії політику Макрона розкритикував його попередник Франсуа Олланд, але гроші, судячи з усього, не пахнуть – зазначається у статті газети «Сьогодні».

Сторінка 1 із 64