Якщо справу Насірова розвалять або він утече, ні про який другий термін Порошенко може навіть не думати – Гончар

Арешт усуненого з посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова став жорстким механізмом для повернення влади, особливо вертикалі президента України Петра Порошенка, до реальності, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар.

 

Якщо справу відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби (ДФС) Романа Насірова розвалять, це може обернутися катастрофою для української влади, зокрема і президента країни Петра Порошенка.

"Порошенко має намір йти на другий президентський термін. Такий висновок можна зробити з тих меседжів, які доносяться з його оточення. Якщо справу Насірова розвалять або він утече, ні про який другий термін Порошенко може навіть не думати. Ба більше, це може закінчитися катастрофою для української влади", – зазначив Гончар.

На його думку, прогнозувати результат справи Насірова зараз безглуздо.

"Робити прогнози щодо справи Насірова – все одно що тикати пальцем у небо. Щодня шальки терезів схиляються в різні боки. У тому, щоб Насіров не втік, зацікавлена і влада, і суспільство. Зрозуміло, що він може багато чого розповісти. Але влада, особливо президентська вертикаль, утратила будь-який зв'язок із реальністю. Й арешт Насірова став жорстким механізмом для її повернення до реальності. Вони відчувають, як сильно це може вдарити по їхній кишені та владі, яку вони використовують для отримання доходів. Афера з Насіровим, мабуть, наймасштабніша", – підкреслив Гончар.

 

Уночі 7 березня Солом'янський районний суд обрав Насірову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 100 млн грн. Голову ДФС заарештували на 60 днів – до 30 квітня поточного року.

 

Читали 430 разів