Прес-анонс: Брифінг «Справа "диверсантів": три роки по тому»

Центр глобалістики «Стратегія ХХІ» запрошує відвідати брифінг «Справа диверсантів: три роки по тому», який відбудеться 8 листопада 2019 року з 12:00 до 13:00 у прес-центрі ІА «Главком» (м. Київ, вул. Шовковична 8/20).

 

9 листопада ц.р. виповнюється рівно три роки, як двоє членів редакційної колегії севастопольського часопису «Чорноморська безпека», Олексій Бессарабов і Дмитро Штибликов, а також Володимир Дудка були заарештовані ФСБ РФ. Вони були звинувачені у підготовці диверсій в анексованому Росією Кримському півострові. Наразі вони перебувають в кремлівських застінках в числі 113 політичних бранців Кремля.

Севастопольський міський суд 4 квітня цього року виніс вирок В. Дудці та Олексію Бессарабову - 14 років колонії суворого режиму, а також грошові штрафи. Верховний суд Росії 15 жовтня відхилив скаргу захисту і затвердив вирок Дудці і Бессарабову.  23 жовтня стало відомо, що засуджених російським судом у так званій «справі українських «диверсантів» Володимира Дудку та Олексія Бессарабова етапували з СІЗО «Матроська тиша» в Москві в невідомому напрямку.

 Безумовне звільнення українських громадян зі «списку Сенцова» мало би стати проявом доброї волі путінського режиму, його налаштованості на завершення війни проти України, однак насправді вони стали предметом політичного шантажу нової української влади з боку Кремля.

 Детальніше про це буде йтися під час брифінгу «Справа диверсантів: три роки по тому» за участі Михайла Гончара, президента Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» та головного редактора журналу «Чорноморська безпека», Павла Лакійчука, керівника військових програм Центру, Сергія Гайдука, віцеадмірала, голови Асоціації ветеранів ВМС України, командувача ВМСУ (2014—2016 р.р.), Тетяни Катриченко, координатора Медійної ініціативи за права людини. 

 

Робоча мова - українська.

Акредитація: Оксана Іщук, +380502298208 (моб.), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..ua

 

Читали 2845 разів