Партнери

 

   Київский міжнародний енергетичний клуб "Q-Club"     Україна

 

Міжнародна громадська організація, що об’єднує експертів, політиків, бізнесменів, дипломатів й виступає дискусійним майданчиком для обговорення та вирішення важливих проблем паливно-енергетичного комплексу України.

 

   Інститут вивчення енергетичних ринків та енергетичної політики (EPPEN) Туреччина

 

Аналітична організація, що займається вивченням міжнародних ринків нафти і газу, регінальних ринків нафти і газу та енергетичних взаємовідносин, геополітичними аспектами глобального енергетичного ринку та енергетичною безпекою Туреччини.

 

            Міжнародний центр перспективних досліджень

 Провідний український незалежний аналітичний центр, який здійснює формування та аналіз державної політики.

 

 

 

            Центр Разумкова

Недержавний аналітичний центр, заснований в 1994 р., що здійснює дослідження державної політики в таких сферах: внутрішня політика; державне управління; економічна політика; енергетика; земельні відносини; зовнішня політика; соціальна політика; міжнародна та регіональна безпека; національна безпека і оборона.

 

 

          Центр дослідження армії, конверсії та роззброєння

 

Неурядова громадська організація, заснована у 1999 році, яка займається дослідженнями проблем функціонування, розвитку, громадського контролю, роззброєння, реорганізації силових структур, діяльності оборонного комплексу, реформуванню збройних сил тощо.