Україна та країни СхП у протидії гібридним загрозам заради суспільної безпеки

Anonce

Запрошуємо взяти участь  у міжнародному круглому столі

 

“Україна та країни СхП у протидії гібридним загрозам заради суспільної безпеки”.

 

Метою заходу є представлення поглядів українських інституцій у сфері безпеки, українського експертного і громадського середовища, представників країн ЄС і Східного партнерства на розвиток державних можливостей протидії гібридним загрозам та гарантування безпеки суспільства, окреслення шляхів їх подальшого посилення та обговорення можливостей використання відповідного досвіду Євросоюзу, країн ЄС і Східного партнерства. 

Захід включатиме презентацію результатів експертного опитування щодо можливостей України гарантувати безпеку суспільства в умовах гібридних загроз, доповіді представників державних органів влади, ЄС, країн-членів ЄС, країн Східного партнерства, українського експертного середовища, зокрема: Артема Біденка, Державного секретаря Міністерства інформаційної політики України; Посла Хюґа Мінгареллі, Голови Представництва ЄС в Україні; Герта Ентсу, Надзвичайного і Повноважного Посла Естонської Республіки в Україні; Дмітрі Теперіка, Виконавчого директора Міжнародного центру оборони і безпеки (Естонія), Давіда Шахназаряна, Голови Центру політичних і правових досліджень “Concord” (Вірменія) та інші.

Програма круглого столу передбачає роботу по наступних питаннях:

  • Новітні загрози безпеці України, регіону Східного партнерства і ЄС
  • Політика ЄС у контексті безпеки суспільства та протидії новітнім загрозам в регіоні СхП
  • Напрямки взаємодії з ЄС та НАТО з протидії новітнім загрозам
  • Сильні та слабкі місця у державних можливостях України гарантувати безпеку суспільства
  • Досвід країн ЄС і СхП з розбудови державних можливостей протидії гібридним викликам і загрозам та вдосконалення державно-суспільної комунікації
  • Роль громадськості у протидії гібридним викликам і загрозам
  • Напрямки розбудови та підвищення ефективності державних органів з протидії гібридним загрозам.

Організатор заходу - Центр глобалістики “Стратегія ХХІ”.

Круглий стіл відбудеться 01 листопада 2017 року з 10:00 до 14:00 в конференц-залі “Венеція” готелю “Русь”, за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4. Початок реєстрації о 9:30.

Робочі мови: українська, англійська.

Для участь у заході, будь ласка, до 27 жовтня заповніть форму та отримайте підтвердження 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWzY8biv_D7X8am_dKZiqKlm_ubmXZYGucnXL_Kz6BxpxLYA/viewform  

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту Віталія Мартинюка: (095) 085-9241 (моб.), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Захід проводиться в рамках проекту “Сприяння розбудові можливостей України гарантувати безпеку суспільства в умовах гібридних загроз” під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Проект “Сприяння розбудові можливостей України гарантувати безпеку суспільства в умовах гібридних загроз” спрямований на оцінку в Україні державних можливостей із протидії викликам і загрозам нового, гібридного, типу задля гарантування безпеки суспільства; вивчення і сприяння впровадженню досвіду і найкращих практик країн Східного партнерства і Європейського Союзу; сприяння стратегічним комунікаціям шляхом поліпшення поінформованості української громадськості про ЄС та його діяльність у сфері безпеки.

Проект реалізує Центр глобалістики «Стратегія ХХІ» за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках  грантового компоненту проекту «Громадська синергія» (http://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy/).

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Читали 7520 разів