ПРЕС-АНОНС Міжнародний круглий стіл «Україна-НАТО-ЄС: фокус на інформаційну на кібер безпеку»

 

 

 

 

 

 

ПРЕС-АНОНС

Міжнародний круглий стіл

«Україна-НАТО-ЄС: фокус на інформаційну на кібер безпеку»

18 вересня 2019 року, середа  

09:30 – 14:00

 

Конференц-зала, готель Aloft

м. Київ, вул. Еспланадана, 17

 

 

Центр глобалістики «Стратегія XXI» і Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні організовують міжнародний круглий стіл Україна-НАТО-ЄС: фокус на інформаційну на кібер безпеку”.

У ході заходу будуть обговорені ключові напрямки безпекової співпраці НАТО і ЄС та їх взаємодії з Україною у сферах інформаційної й кібер безпеки та стратегічних комунікацій, а також можливі шляхи протидії інформаційним і кібер загрозам.

Дискусія буде спрямована на наступні питання:

-            Україна, ЄС, СхП і НАТО разом за спільну безпеку;

-            Співпраця в регіоні Східного партнерства з протидії гібридним викликам і загрозам;

-            Інформаційна та кібер безпека в еру гібридних воєн;

-            Загрози кремлівської пропаганди та кібер загрози Україні, країнам ЄС, СхП і НАТО та їхні співпраця із спільної протидії;

-            Посилення взаємодії України з ЄС і НАТО у протидії інформаційним та кібер загрозам.

Очікується, що обговорення відбудеться за участі представників державних органів влади України, місій міжнародних організацій та іноземних посольств в Україні, провідних українських і закордонних аналітичних центрів, наукових інституцій та організацій громадянського суспільства, медіа. Серед інших з доповідями виступлять: Сергій Саєнко, Т.в.о. директора Департаменту ЄС і НАТО МЗС України; Самуель Довері Вестербай, виконавчий директор Ради Європейського Сусідства (Брюссель); Вероніка Шпалкова, експерт програми «Kremlin Watch» (Прага); Ганна Забєліна, заступник начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України; Каха Гоголашвілі, директор з європейських досліджень Грузинської фундації стратегічних та міжнародних студій (Тбілісі).

Для участі у події, будь ласка, до кінця дня 16 вересня 2019 року заповніть реєстраційну форму за посиланням та дочекайтеся підтвердження від організаторів

  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcC8rYNSf4ozK4ZbgTvuziEirEvgRjZtNQfoCDIBuJE50G-A/viewform

Початок реєстрації на захід о 9:30, 18 вересня 2019 року. Тривалість заходу з 10.00 до 14.00.

Робочі мови: українська, англійська.

Контактна особа: Віталій Мартинюк +380950859241, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її."> vitalmartyniuk@gmail.com.

 

Читали 7855 разів