Центр глобалістики XXI, Аналітика нафтогазової сфери, Геостратегія, Україна, Centre for Global Studies Strategy XXI

В окупованому Криму Росія захопила українські газові і нафтові родовища, завдавши Україні збитків на мільярди доларів. Тепер Кремль хоче виставити на продаж ділянки надр, які згідно з міжнародним правом належать Україні. Як Україні захистити свої енергетичні активи в Криму - говорили в студії #UATV з президентом Центру глобалістики "Стратегія ХХІ"Михайлом Гончаром.

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 1-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 1 по 15 січня 2018 року.

Заява президента РФ Володимира Путіна про можливість повернення Україні захопленої у Криму військової техніки є таким собі "жестом доброї волі" для Європи, від якої очікується послаблення санкційного режиму проти РФ. Про це написав на своїй сторінці у Facebook президент Центру глобалістики “Стратегія ХХI” Михайло Гончар.

Системно використовуючи схеми обходу санкцій, російський «Газпром» продовжує залучати до будівництва «Північного потоку 2» компанії з європейськими коріннями, які володіють відсутніми в «Газпрому» технологіями з будівництва морських газопроводів. На такі схеми, до певної міри, європейці можуть закрити очі. Але найбільш серйозним викликом для газопроводу "Північний потік-2" є позиція США. Відповідну думку в блозі "Обозревателя" висловив експерт із питань енергетики, президент Центру глобалістики "Стратегія XXI" Михайло Гончар.

Економічних підстав для зростання цін на нафту зараз немає, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар.

Як повідомляє Агентство "Кримські новини" (QHA) Керівник аналітичного Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Михайло Гончар розповів у ефірі Радіо Hayat про Стокгольмський арбітраж проти російського «Газпрому». 

Президенту Петрові Порошенку не варто робити заяви про те, що Україна буде купувати російський газ, якщо він буде "дешевий, чесний, не корупційний". Таку думку в коментарі виданню "ГОРДОН" висловив президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар.

Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), про підвищення оптової ринкової ціни на електроенергію в Україні у 2018 році ухвалено в інтересах бізнесмена Ріната Ахметова. Таку думку виданню "ГОРДОН" висловив президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар.

25 декабря на сайте американской газеты The Washington Post появилась статья «Inside a Russian disinformation campaign in Ukraine in 2014». В ней говорится о докладе Главного разведывательного управления России по результатам информационно-психологической операции против Украины в 2014 году. Публикация получила большой общественный резонанс, ее отдельные фрагменты переопубликовали многие СМИ. Но сообщество InformNapalm решило опубликовать полный перевод указанного материала корреспондента по вопросам национальной безопасности газеты The Washington Post Эллен Накасимы (Ellen Nakashima). Перевод подготовил Михаил Мартыненко.

"Исследовательская любовь к мемам началась совсем недавно. Она совпала с возвратом к концепции войны идей или идеологий, которая возникла из-за незавершенности войны с радикальным исламом. Долгая война требует иного обоснования, которое было найдено в войне идей. Но если это война не в физическом пространстве, даже, если задуматься, и не в информационном, а в пространстве виртуальном, то она требует не просто совершенно иного инструментария, но даже и иных базовых единиц. И на эту роль были вписаны мемы как элементарные ментальные структуры, с помощью которых можно создавать или разрушать идеи",  - пишется в статье Psyfactor.org

Сторінка 1 із 48