Україна дає відсіч Росії: атаки «Кинжалом», нафтове ембарго, референдум по НАТО

Ранок 27-го дня великої війни: Міноборони РФ погрожує, що і надалі битиме по Україні гіперзвуковими ракетними - комплексами «Кинжал», які вперше вона нібито використала для знищення складу зброї в Івано-Франківській області. Утім, ЗСУ так і не підтвердило, що удар завдали саме «Кинжалом», а в Пентагоні, за даними Reuters, не побачили особливого сенсу у використанні армією РФ саме такої зброї.

Країни ЄС не відмовляться від російської нафти та газу попри чисельні военні злочини Росії на території України, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Раніше введення нафтового ембарго за прикладом США та Британії анонсував голова дипломатії ЄС Жозеп Борель у пʼятому пакеті санкцій проти Росії. Кулеба заявив, що Київ дотисне питання нафтогазового ембарго, «але це просто займе додатковий час».

 

Володимир Зеленський в інтервʼю «Суспільному» заявив, що формат компромісів щодо гарантій безпеки і тимчасово окупованих територій на переговорах між Україною та Росією може бути винесено на всеукраїнський референдум. Обговорюємо головні події ночі та ранку 27-го дня війни Росії проти України в ефірі спільного проекту Донбас.Реалії, Крим.Реалії та Свобода.Live Гості програми: Микола Бєлєсков – аналітик Національного інституту стратегічних досліджень, Михайло Гончар – президент Центру глобалістики «Стратегія XXI», Олександр Кочетков – політичний аналітик та Петро Андрющенко – радник міського голови Маріуполя. 00:00 Початок 03:24 Наслідки війни для аграрного сектору 18:19 Росія використовує нові ракети "Кинжал"? 26:19 Валерій Чалий про війну з Росією 31:52 Нафтове ембарго для Росії 41:45 Ситуація у Маріуполі 51:30 Домовленості про мир та референдум в Україні