Відкриття Віртуального музею російської агресії

Відкриття Віртуального музею російської агресії

Віднині запрацював Віртуальний музей російської агресії – віртуальний простір, де документально відтворюються ключові події та злочини, скоєні російськими окупантами в Криму і на Сході України. Його презентація відбулась в Мистецькому Арсеналі 19 жовтня 2021 р. за участі керівництва Українського інституту національної пам’яті, Представництва Президента України в АРК, Міністерства культури, представників неурядового сектору.

Віртуальний музей російської агресії – інтернет-портал, один з перших у світі цифрових інструментів із забезпечення доступу кожного до правди про війну і російську агресію. Також це місце збереження пам’яті про героїв-захисників України і жертв війни, документів про злочини окупантів, катів та колаборантів на тимчасово окупованих територіях України.

 

Поки що експозиція музею невелика, включає близько двох десятків кейсів з окупації Кримського півострова Росією. Але вона буде розширюватись. Завдяки, зокрема, й нашим зусиллям. Експерти Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» взяли участь в підготовці кількох кейсів: 

 

Портал Віртуального музею російської агресії можна відвідати за адресою //rusaggression.gov.ua/

Інформація представлена українською та англійською мовами.