Віртуальний музей російської агресії

19 жовтня 2021 в Мистецькому Арсеналі відбулась презентація Віртуального музею російської агресії за участі керівництва Українського інституту національної пам’яті, Представництва Президента України в АРК, Міністерства культури, представників неурядового сектору.

Віртуальний музей російської агресії – інтернет-портал, один з перших у світі цифрових інструментів із забезпечення доступу кожного до правди про війну і російську агресію. Також це місце збереження пам’яті про героїв-захисників України і жертв війни, документів про злочини окупантів, катів та колаборантів на тимчасово окупованих територіях України. 

Поки що експозиція музею невелика, включає близько двох десятків кейсів з окупації Кримського півострова Росією. Але вона буде розширюватись. Завдяки, зокрема, й нашим зусиллям. Експерти Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» взяли участь в підготовці кількох кейсів:

Портал Музею російської агресії можна відвідати за адресою //rusaggression.gov.ua/ Інформація представлена українською та англійською мовами.

 Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів