Бюлетень з питань безпеки "Виклики і Ризики" № 15 (78)

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 15-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 1 по 15 серпня 2017 року.

Безпековий огляд ЦДАКР № 15 присвячено оцінкам експертами ризиків та різних видів загроз, серед іншого, питання впливу сусідньої Росії на внутрішню ситуацію в Україні. Зокрема, експертами ЦДАКР проведено аналіз можливих терористичних операцій з боку Росії або фінансованих Кремлем організацій (структур, окремих груп). Крім того, окреслено можливості організації протидії терористичним впливам Москви.

У окремих матеріалах також проаналізовано можливості України забезпечити медичні підрозділи засобами для зупинки кровотечі поранених військовослужбовців на полі бою. Також у якості вивчення цікавого досвіду проаналізовано потенціал Сил спеціальних операцій Республіки Польща. Крім того, фахівцями ЦДАКР визначено у якості вагомого напряму дослідження ймовірності втрати Росією ринку оборонної продукції Індії – внаслідок дій міжнародних санкцій та технологічного виснаження Росії в умовах відсутності внутрішнього технологічного розвитку.

Попередні випуски «ВіР» можна переглянути на порталі ЦДАКР://cacds.org.ua/ru/bulletin/

Завантажити Бюлетень можна тут Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів