Україна – НАТО: Невійськова співпраця і спільна відповідь на гібридні загрози

Аналітична записка "Україна – НАТО: Невійськова співпраця і спільна відповідь на гібридні загрози" підготовлена експертами Українського незалежного центру політичних досліджень і Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні і сприяння Представництва НАТО в Україні. 

"Гібридна агресія Російської Федерації, розв’язана проти України, створила нові загрози і для країн-членів НАТО, що вимагало посилення співпраці Україна-НАТО, перш за все у невійськових сферах. В таких умовах Україна потребує більшої допомоги з боку Альянсу, але й сама вже стала джерелом знань і досвіду з протидії гібридній війні. Сьогоднішня така співпраця фактично переростає у спільну відповідь на гібридні загрози, яка у подальшому має зосереджуватись на таких ключових невійськових сферах: інформаційної безпеки, стратегічних комунікацій, кібер-захисту, енергетичної безпеки, протидії надзвичайним ситуаціям, розмінування, захисту прав людини і демократизації суспільства. Важливу роль має відіграти приєднання України до роботи центрів передового досвіду НАТО."

Повністю Аналітичну записку  Ви можете завантажити за даним посиланням, або на сайті Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

 

 Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів