Енергетичний компонент в війнах нового покоління. На прикладі агресії РФ проти України.

17 березня 2017 року в Національному інституті стратегічних досліджень відбулась міжнародна конференція "Невоєнний вимір воєн нового покоління. Енергетичний компонент". Захід організований спільно НІСД, Центром глобалістики "Стратегія ХХІ" та Центром передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження" та Київського міжнародного енергетичного клубу.

В конференції взяли участь як українські, так і зарубіжні експерти - з Чехії, Польщі, Німеччини, Великої Британії, а також представники штаб-квартири НАТО та Центру передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки з Вільнюсу. Були присутні представники дипломатичного корпусу. 

Президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар зробив доповідь на тему "Енергетичний компонент в війнах нового покоління. На прикладі агресії РФ проти України" під час міжнародної конференції "Non-military dimension of new generation wars. The energy component", яка відбулася 17 березня 2016 року в Національному інституті стратегічних досвіджень.

 

 Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів