«Запах ангела»: книга про сучасну боротьбу Добра і Зла

У своєму видатному творі, заснованому як на питаннях сучасної світової історії так і на особистому життєвому досвіді, Ян Пєкло пропонує читачам унікальну можливість зрозуміти необхідність кожного долучитися до боротьби між Світлом і Темрявою, яка наразі відбувається в глобальному вимірі. У книзі, з її дивовижною кінцівкою, пан Пєкло також настійно закликає західну цивілізацію не здаватися перед лицем  тероризму, релігійного екстремізму і диктатур.Маттео Каццулані, спеціальна анотація книги.

Варшава – Польща, Україна, Боснія, США, Ізраїль, а також Австралія та їх антиподи є театрами глобальної боротьби між Добром і Злом, яка відбувається сьогодні, показана у книзі Яна Пєкло «Запах ангела», видатному творі з дивовижною кінцівкою, в основу якої покладено події недавньої світовій історії.

У своїй книзі «Запах ангела», пан Пєкло поряд з його особистим досвідом директора ПАУСІ, польсько-американсько-української організації, що просуває діалог між Польщею та Україною, і попереднім досвідом у якості іноземного кореспондента під час війни в Югославії – без сумніву, черпає натхнення з таких важливих джерел як Біблія, Євангеліє від Іоанна, Корану, Сповіді Святого Августина Блаженного, оповідей про життя ангелів, військових і політичних доповідей про вербування терористів Аль-Каїдою та іншими терористичними організаціями по всьому світу.

Головним героєм книги «Запах ангела» є Ян Лерскі, польський активіст-правозахисник, який їде у Боснію під час війни в Югославії. В Сараєво, де він знаходить і в кінцевому підсумку ймовірно знову втрачає свою кохану Джулію Бештер, австралійського журналіста польського походження, Лерскі стає одним з найбільш відомих членів Кола Добра, організації надзвичайних індивідуумів та архангелів, метою яких є захист світу від Зла.

Лерскі, уособлення автора, служить одним з головних координаторів Кола Добра, де б Добро не боролося проти Зла, наприклад, у глобальній війні проти терористичної мережі Аль-Каїди і під час Помаранчевої революції в Україні.

Поряд з Лерскі і Джулією, іншими головними героями книги «Запах ангела» є боснійські мусульманки Ясміна і Ясіра, молода дівчина, яка стає членом, а насправді жертвою, терористичної мережі Al Alaqsa.

Белінда Костюшко, австралійська дівчина з польським та аборигенським корінням, яка отримує всю пам'ять Джулії, як тільки вона вмирає, і три архангели Гавриїл, Михаїл і Рафаїл являють собою містичні елементи, які допомагають Лерскі зрозуміти необхідність присвятити себе боротьбі з силами Зла.

Зовсім скоро, місія Лерскі виявляється набагато складнішою, ніж це здавалося, оскільки повільно але нестримно сили Зла долають Коло Добра, використовуючи релігійний екстремізм, тероризм, диктатуру і навіть ядерну зброю проти НАТО і західної цивілізації.

Книга, варта того, щоб її прочитати

У своїй книзі «Запах ангела», пан Пєкло описує світ, яким він є насправді: планета глибоко розділена на Добро і Зло, Світло і Пітьму, Архангелів і темних ангелів, Бога і диявола, в якому кожна людина повинна вибрати, бути на стороні Добра чи Зла. Ці дві протилежні сили, як пише пан Пєкло, завжди боролися одна з одною протягом історії людства, і як і раніше продовжують боротися в наш час.

Тому, читаючи книгу пана Пєкло, читачі мають унікальну можливість зрозуміти сутність глобальної війни між Добром і Злом в сьогоднішньому світі і необхідності виступати в цій війні на стороні Добра, а отже сучасних цивілізацій, таких як західна, щоб не дозволити екстремістам, терористам і диктаторським режимам отримати контроль над світом у XXI столітті.

Хоча наразі книга доступна лише польською і українською мовами, «Запах ангела» незабаром буде перекладений також англійською, німецькою і навіть ймовірно італійською мовами.

Ян Пєкло, «Запах ангела»

Видавництво «Novaeres», Гдиня 2013 р.

275 сторінок

 

Оригінальний текст

Ян Пєкло, «Запах ангела»

Видавництво «Novaeres», Гдиня 2013 р.

275 сторінок

 

Маттео Каццулані

Strategy XXI

@MatteoCazzulaniАналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів