Брифінг "Справа диверсантів: три роки по тому" у прес-центрі ІА Главком

Брифінг «Справа "диверсантів": три роки по тому" в ІА Главком з нагоди третьої річниці незаконного затримання українських експертів в Криму спрямований на утримання уваги української і міжнародної спільноти до необхідності безумовного звільнення Кремлем усіх українських бранців.

Брифінг «Справа "диверсантів": три роки по тому" в ІА Главком з нагоди третьої річниці незаконного затримання українських експертів в Криму спрямований на утримання уваги української і міжнародної спільноти до необхідності безумовного звільнення Кремлем усіх українських бранців.

«В нашому розумінні стандарт НАТО – це «Ми своїх не залишаємо», сказав екс-командувач ВМС ЗС України Сергій Гайдук. Асоціація ветеранів Військово-Морських Сил Україниі і Центр глобалістики «Стратегія ХХІ» звернулись до Президента України і народних депутатів із закликом не випускати з поля зору міжнародної спільноти питання звільнення усіх українських бранців Кремля, зокрема, Дмитра Штибликова, Олексія Бессарабова і Володимира Дудки, які відбувають тривалі терміни незаконного «покарання» у російських тюрмах. Дмитро Штибликов відзначає сьогодні свій 49-й день народження, з яким його дистанційно привітали учасники заходу, у неволі. Як зазначив Michael Gonchar, президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ", ще задовго до окупації Криму Росією, Дмитро Штибликов прогнозував, що Кремль готується до війни з Україною, яку Москва розв'язала у 2014 році.

Виготовлені для незаконно ув'язнених українців морські кепки чекають на їх повернення в Україну. В підтримку політв'язнів висловились Павло Лакійчук і Tetiana Katrychenko

Відеозапис доступний за

посиланням //www.facebook.com/Glavcom.ua/videos/1390683374423984Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів