Колишній керівник МІ-6 вважає, що Заходу доведеться навчитися жити з Путіним

Колишній керівник британської розвідки Джон Сауерс, як повідомляє The Guardian, вважає, що Заходу потрібен новий підхід до співіснування з Росією. Не варто нарощувати тиск на Володимира Путіна, бо "може бути гірше" і заморожений конфлікт в Україні був би не найгіршим варіантом. Повна версія на англомовній версії сайту. 

За словами експерта, Заходу доведеться навчитися жити з Путіним, як би неприємно це не було, адже, провокуючи його, можна поглибити безпекову кризу, в якій опинилась Європа.

"Криза в Україні стосується не лише України. Це набагато небезпечніша криза між Росією і західним світом, його цінностями і порядком у Європі" - сказав Сауерс.

Росія, за його словами, відкинула західні цінності, але "ми маємо справу з тою Росією, яка в нас є, а не тою, якою ми хотіли б її бачити".

"Можна дати Україні зброю, можна ввести більш жорсткі санкції. Але як відповість Путін?" - занепокоєний Сауерс.

"Ми можемо в кінцевому підсумку отримати новий виснажливий заморожений конфлікт в Україні. Це буде жахливим результатом для українців. Але це може бути найменш поганим результатом" - вважає він.

За його словами, не варто сподіватися на зміну режиму в Кремлі, адже ця зміна може виявитися ще гіршою.Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів