«Можливості, яких не можна втратити»: у Польщі проходить X Форум Європа–Україна

27-28 січня 2017 року у польському місті Жешув проходить ювілейний X Форум Європа – Україна. Головними темами Форуму є питання модернізації і розвитку потенціалу України, а також напрямків і темпів реформ, які проводяться українською владою.   

Форум проводиться Фондом «Інститут східних досліджень» (організатор Економічного форуму в Криниці), співорганізатор Форуму - Підкарпатське воєводство.

У цьогорічному Форумі візьмуть участь близько 1000 гостей з України, Польщі, їх сусідніх країн, Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки. Серед них:

  • керівники парламентів Польщі та України - спікер Сейму Марек Кухцінський, спікер Сенату Станіслав Карчевський, а також голова Верховної Ради Андрій Парубій;

  • представники урядів, парламентарії багатьох країн, відомі європейські політики;

  • бізнесмени, експерти та журналісти.

Михайло Гончар, президент Центру глобалістики “Стратегія ХХІ”, і асоційований експерт Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Маттео Каццуланітакож візьмуть участь у даному Форумі. Вони будуть виступати на дискусійних панелях, представляючи експертну думку з приводу окремих питань розвитку ЄС, енергетичної безпеки, реформування української енергетики з урахуванням існуючої зовнішньо- та внутрішньополітичної обстановки.

У ході дводенного Форуму, за повідомленням його організаторів: “Учасники зосередяться на ключових питаннях економічного потенціалу України, енергетичної безпеки, відносин з іншими країнами, впливу культури та історичної пам'яті на відносини між народами, можливостей регіонального розвитку, співробітництва з партнерами з Польщі та інших європейських країн, а також питаннях міжнародної політики. Предметом доповідей, панельних дискусій та презентацій під час Форуму будуть реформи в Україні, можливості, які створює Угода про асоціацію з Європейським Союзом, передумови для формування сучасного місцевого самоврядування та громадянського суспільства. Будуть також розглядатися питання безпеки України в європейському і євроатлантичному вимірах”.Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів