Михайло Гончар увійшов до складу Національного комітету з промислового розвитку

14 грудня 2016 року уряд своєю Постановою № 956 затвердив “Положення про Національний комітет з промислового розвитку” та “Склад Національного комітету з промислового розвитку”. Даний Комітет був створений відповідно до Постанови КМУ від 11 жовтня 2016 р. № 711 “Про утворення Національного комітету з промислового розвитку”.   

 

Відповідно до затвердженого Положення, “Національний комітет з промислового розвитку(далі — Національний комітет) є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України, утвореним з метою надання рекомендацій з трансформації економіки України із сировинно-орієнтованої на високотехнологічну індустріальну модель шляхом запровадження ефективних інструментів реалізації промислово-інноваційної політики”.

Очолюється Національний комітет Прем’єр-міністром України, виконавчим директором призначений наразі Гіршфельд Анатолій Мусійович, народний депутат України, почесний президент ІГ «УПЕК». До складу комітету ввійшли урядовці, народні депутати, відомі експерти, науковці, представники інвестиційно-фінансових та виробничих структур.

Михайло Гончар є одним з представників аналітичних центрів — Центру глобалістики “Стратегія ХХI. Протягом тривалого часу він працював у державних та недержавних дослідницьких установах, займаючись різноманітними тематиками. Є автором низки книг та численних публікацій з проблематики енергетики, енергетичної безпеки України та ін. Працював також в системі нафтогазового комплексу України, займаючи відповідальні посади.

Робота Національного комітету за такого складу має забезпечити опрацювання найбільш оптимальних пропозицій щодо вибору сценаріїв високотехнологічного розвитку української економіки, які будуть базуватися на сучасних тенденціях світового розвитку, а не інтересах олігархічних груп, спрямованих на збереженні існуючих схем роботи.Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів