Нафтогаз занепокоєний, що Газпрому немає серед підписантів газової угоди

"Нафтогаз України" висловлює занепокоєння пропозицією російської сторони виключити Газпром з числа сторін, що підписуватимуть газову угоду.Про це повідомляє пресс-служба "Нафтогазу".

"Нафтогаз" повідомляє, що 7 жовтня 2014 року українська сторона направила до Європейської Комісії коментарі щодо проекту протоколу тристоронніх газових переговорів, запропонованого Єврокомісаром Еттінгером два тижні тому", - йдеться у повідомленні.

Нафтогаз підтверджує свою готовність до проведення чергового раунду тристоронніх переговорів у будь-який погоджений сторонами час.

В той же час, "Нафтогаз" висловлює занепокоєння пропозицією російської сторони виключити Газпром з числа сторін, що підписуватимуть запропоновану угоду.

Нафтогаз наголошує, що кінцевим результатом переговорів має стати підписання правомірної угоди, справедливої для всіх сторін та укладеної на ринкових, а не політичних засадах.

Як зазначається, така угода передбачає безпосередню участь Газпрому в її підписанні та надає Нафтогазу юридичні інструменти, що гарантуватимуть реалізацію угоди всіма учасниками в умовах браку довіри між сторонами.

"Прийнятна для сторін угода має бути комерційною та вимагає підпису представника Газпрому, без чого не може бути досягнуто згоди", - йдеться у повідомленні.

Джерело: Українська правдаАналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів