“Нафтогаз” запевняє у достатності газу у ПСГ для забезпечення внутрішніх потреб

“Нафтогаз України” на своїй сторінці у Facebook достатньо дотепно прокоментував чергові “страшилки” від “Газпрому” про недостатність газу в ПСГ України для власних потреб.  

Щодо цього у “Нафтогазі” повідомляють, що: “Цієї зими відбір газу з підземних сховищ з початку сезону на 19% менший, ніж минулої зими (і на 45% менший, ніж зимою 2014-2015 року, //utg.ua/live). А цього року таки трохи прохолодніше”.

“Любимо сидіти надвечір у теплій кімнаті за чашкою запашного чаю та читати “зраду” про те, як Україна замерзне. Ось-ось.”, - пишуть нафтогазівці.

 

Також у “Нафтогазі” відзначили вплив останніх холодів на можливі переривання поставок газу, про які ми раніше писали (тут): “А ось тепер слідкуймо уважно за тим, що відбуватиметься. Арктичні холоди торкнулися України лише краєчком та лише на декілька днів. Справжні холоди - в Росії.

Цілком ймовірна ситуація, коли Газпрому не вистачить ресурсів і на обігрів своїх, і на експорт в ЄС. Тоді крайніми намагатимуться зробити нас. Наша справа - публічність.

Чекаємо на улюблену пісню: лякати тим, що Україна відбирає газ із власних підземок. Це наш газ, ми його закачали у сховища саме для того, щоб зимою відбирати. Жодних зобов'язань допомагати Газпрому нашими запасами, коли йому не вистачає, в України нема,” - відзначають у “Нафтогазі”.

 

 Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів