Співпраця Україна-Румунія в контексті безпеки Чорноморського регіону

Центр глобалістики «Стратегія ХХІ» долучився до конференції «Румунія-Україна: Будуючи теперішнє, працюючи для майбутнього, вивчаючи минуле», яка була організована Центром досліджень армії, конверсії і роззброєння (Україна), Дипломатичною академією України і Центром Нова Стратегія (Румунія) 18 квітня 2019 року у Києві. Конференція була присвячена двосторонньому і регіональному співробітництву, безпековим викликам для Чорноморського регіону і наслідкам мілітаризації Криму для регіональної безпеки.

Михайло Гончар, президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ», висвітлив ключові енергетичні загрози для регіональної безпеки та пропозиції з розвитку подальшої двосторонньої співпраці (презентація 1). Віталій Мартинюк, виконавчий директор Центру глобалістики «Стратегія ХХІ», розповів про безпекові виклики для Чорноморського регіону (презентація 2).

 

В рамках конференції, Центр глобалістики «Стратегія ХХІ», в особі президента Михайла Гончара, і Центр Нова Стратегія, в особі члена Наукової ради Посла Лазаря Команеску, підписали угоду про співпрацю.

 

19.04.19 4

 Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів