У Львові пройшло засідання Міжпарламентської ради Україна–НАТО (UNIC)

23-25 червня у м.Львів пройшло засідання Міжпарламентської ради Україна–НАТО (UNIC). В засіданні взяв участь Президент Центру глобалістики "Стратегія XXI" Михайло Гончар. Засідання відбулось за участю Голови Верховної Ради України А.Парубія, Президента ПА НАТО М.Мун, спів-голів Міжпарламентської ради Україна – НАТО Р.Андрійчук та Г.Гопко, Голови Постійної делегації Верховної Ради України у ПА НАТО О.Юринець та членів делегації А.Кожем'якіна, А.Левуса, І.Луценко, народного депутат України Б.Тарсюка, чле

Під час головної частини засідання учасники обговорили ряд важливих питань порядку денного, зокрема питання посилення співпраці України з НАТО, стан реформування оборонного сектору України, прогрес імплементації річної національної програми та українського законодавства у сфері національної безпеки.

Особливу увагу було приділено питанню гуманітарної та безпекової ситуації на сході України.

Під час засідання учасники також обговорили питання інформаційної війни, стратегічних комунікацій та викликів для публічної дипломатії. Одним із важливих питань порядку денного було обговорення результатів президентських виборів в Україні, зокрема їх наслідків для внутрішньої та зовнішньої політики України.

У рамках заходу передбачається візит учасників засідання до Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного.

 


Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів