Олександра Ковальова

Олександра Ковальова

АСОЦІЙОВАНА ЕКСПЕРТКА ЦЕНТРУ ГЛОБАЛІСТИКИ "СТРАТЕГІЯ ХХІ"

Кандидат політичних наук (з 2004 р.), аналітик з міжнародних політичних відносин, експерт з політичних відносин у Західній півкулі, із зовнішньої політики держав Латинської Америки і Карибського басейну.

Освіта:

вища освіта Сімферопольський державний університет ім. М.В.Фрунзе (нині Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського) (1999 р., спеціальність “Географія”),

аспірантура Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України, м. Київ (2004 р, Кандидат політичних наук, спеціальність «Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку»). 

Сфера наукових інтересів:

політичні аспекти регіональних відносин у Західній півкулі, зовнішня політика держав Латинської Америки і Карибського басейну, політика США в регіоні; глобальні процеси, міжнародні організації, регіональні інтеграційні об'єднання; інформаційна безпека, протидія дезінформації, гібридна війна. 

 

Є автором 54 опублікованих наукових праць, у тому числі 8 підрозділів у колективних монографіях, а також понад 20 публікацій у періодичних виданнях. Брала участь у підготовці аналітичних довідок для різних державних відомств і установ та міжнародних фундацій. Надавала численні інтерв'ю з різних питань внутрішньої і зовнішньої політики держав Латинської Америки (у тому числі, впродовж 2005 – 2011 рр. співпрацювала з Українською службою радіо ВВС як основний експерт з проблем цього регіону). Впродовж 2004 – 2015 рр. працювала в установах Національної Академії Наук України (на посаді старшого наукового співробітника відділу трансатлантичних досліджень Інституту світової економіки і міжнародних відносин, ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України»). Викладала лекційні курси “Зовнішня політика”, “Політична географія”, “Міжнародні організації” в різних університетах країни (у тому числі, Києво-Могилянській Академії та Національному авіаційному університеті).

Вільно володіє іспанською і англійською мовами.

З 2013 р. є членом Асоціації іспаністів України

 

info@geostrategy.org.ua