Німецький концерн Siemens AG оприлюднив фінансові показники за рік

Згідно інформації сайту Siemens AG 12 листопада на річній прес-конференції в м. Берлін головний виконавчий директор компанії Джо Кезер оприлюднив фінансові показники концерну. 

Німецький промисловий концерн Siemens AG скоротив чистий прибуток у четвертому фінансовому кварталі на 33% у зв'язку збитками від портфельних інвестицій. 

У той же час концерн оголосив про збільшення виручки і замовлень, а також про підвищення дивідендів та запуск нової програми викупу акцій.

Як повідомляється в прес-релізі Siemens, чистий прибуток в липні-вересні склав 959 млн євро в порівнянні з 1,45 млрд євро за аналогічний період попереднього фінансового року.

Виручка компанії в минулому кварталі збільшилася на 4% - до 21,33 млрд., обсяг нових замовлень підскочив на 15% - до 23,72 млрд. євро.

Прибуток підрозділу Siemens, об'єднуючого його промислові операції, в минулому кварталі збільшилася на 9% - до 2,5 млрд євро, зокрема, завдяки гарним показникам у сфері енергопостачання, вітроенергетики та відновлюваних джерел енергії.

Маржа прибутку цього підрозділу в четвертому фінкварталі склала 11,3% проти 10,9% роком раніше, а за підсумками всього минулого року - 10,1% при власному прогнозі компанії в 10-11%.

На поточний фінрік Siemens прогнозує збереження маржі прибутку в тому ж діапазоні, "помірний" зростання виручки, а також прибуток у розрахунку на акцію в розмірі 5,9-6,2 євро проти 5,18 євро на акцію в минулому фінроці.

Головний виконавчий директор компанії Джо Кезер оголосив у четвер про підвищення дивідендів, а також про запуск нової програми викупу акцій - вже другий з того моменту, як він очолив Siemens два роки тому.

Відповідно з новою програмою, Siemens викупить акції на 3 млрд євро протягом наступних трьох років. Минулого місяця компанія завершила попередню програму, в рамках якої за два роки було викуплено близько 4,9% акцій Siemens.

За підсумками минулого фінроку Siemens виплатить дивіденди в розмірі 3,5 євро на акцію в порівнянні з 3,3 євро на акцію роком раніше.

Фінансовий звіт доступний за посиланням (нім.). Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів