Підвищення обізнаності про НАТО серед громад на сході та півдні України

Проект "Raising awareness of NATO in the East and South of Ukraine" реалізується Центром глобалістики «Стратегія ХХІ» за підтримки посольства Великої Британії в Україні.

Проект спрямований на підвищення поінформованості громад сходу та півдня України, зокрема молоді, про Північноатлантичний альянс, його діяльність, цінності та принципи.

Проект має на меті допомогти формувати позитивне суспільне сприйняття НАТО в тих регіонах, які традиційно не сприяють  зближенню України з НАТО, підвищити рівень публічних дебатів щодо миру та безпеки, переваг євроатлантичної інтеграції України. 

Мета проекту досягатиметься насамперед через проведення серії воркшопів у п’яти вищих навчальних закладах – Сумському державному університеті, Херсонському державному університеті; Донецькому державному університеті управління (м. Маріуполь), Донецькому національному університеті ім. В. Стуса (м. Вінниця) і Таврійському національному університеті ім. Вернадського.

Водночас інформування громад півдня та сходу України відбуватиметься через цифрові та медіаінформаційні кампанії у місцевих та загальнонаціональних ЗМІ, у соціальних мережах, а також через університетські бібліотеки, де буде розповсюджено аналітичний журнал «Чорноморська безпека» (щоквартальне видання Центру глобалістики «Стратегія ХХІ»).

Проект також сприятиме зусиллям громадської дипломатії посольства Великобританії в Україні, в якості контактного посольства НАТО у 2019 році.

 

 Тривалість проекту: 1.06.2019 – 15.03.2020 р.Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів