Чорноморська безпека № 2 (34) 2019

Триває шостий рік російської агресії проти України. Окупованим лишається Кримський півострів, Севастополь, частина Луганщини та Донеччини – 7% території країни. Путінський проект «Новоросія» зазнав краху, але сурковська технологія гібридної війни продовжує використовуватись РФ. «Гражданская война на Украине» - ще один зі штампів російської пропаганди продовжує експлуатуватися, не дивлячись на тисячі матеріальних підтверджень агресії РФ проти України. За задумом Кремля, зміна влади у Києві дає можливості Рос

У цьому числі часопису, який виходить в розпал відзначення 70-річчя створення Організації Північно-Атлантичного Договору (НАТО), ми підготували розмаїту аналітику як по регіону Чорного моря, так і за його межами. На тлі небезпечної тенденції до дисфункції колективного Заходу, фактичної капітуляції Європи перед російською експансією, НАТО лишається єдиною організацією західної цивілізації у протистоянні гібридній агресії Росії. Тому Альянс постійно в прицілі Кремля. Як і ті, хто займається просуванням співпраці з НАТО в різних країнах, що прагнуть приєднатися до Альянсу.

За сприяння “Black Sea Trust” Німецького фонду Маршалла, а також Посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні ми робимо особливий акцент на співпраці України з НАТО в рік 70-річчя Альянсу та 25-річчя приєднання України до Програми «Партнерство заради миру».

 Аналітична записка


Дослідження


Доповіді та презентації


Статті


Коментарі експертів