Презентація доповіді "Боротьба за Україну"

16 квітня в Одесі пройшла презентація доповіді "Боротьба за Україну" (The Struggle for Ukraine), яка була підготовлена Лондонським Королівським інститутом міжнародних відносин Chatham House. У підготовленому звіті експерти проаналізували основні виклики, які стоять перед Україною, та процес реформ, що проходить в нашій країні.

У звіті проаналізовані основні досягнення України з часів Євромайдану та розглянуто сфери, де країні ще слід прикласти значних зусиль для успішного впровадження реформ.

В Одесі звіт презентували:

Джеймс Шер – асоційований науковий співробітник Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House, Великобританія;

Джанет Ганн - незалежний експерт, упродовж багатьох років працювала дослідницею у МЗС Великобританії, брала участь у місіях ОБСЄ зі спостереження за виборами, зокрема, в Україні у 2004 та 2014 роках;

Віталій Мартинюк – керівник робочої групи: «Демократія, права людини, належне урядування і стабільність» у Eastern Partnership Civil Society Forum Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, експерт Centre for Global Studies "Strategy XXI".

Джанет Ган відмітила, що важливу роль у позитивних перетвореннях України грає громадянське суспільство, яке пропонує порядок денний і долучається до втілення важливих реформ.

Джеймс Шер наголосив що внутрішнє перетворення в Україні є необхідною умовою для забезпечення національної безпеки та реагування на такі зовнішні виклики як інформаційна війна, вторгнення, підривна діяльність та дестабілізація.

Український переклад аналітичного звіту "Боротьба за Україну" був здійснений в рамках проекту Громадська синергія / Civic Synergy який фінансується Європейським Союзом та Міжнародний фонд "Відродження"

«Надважливо, що громадянське суспільство в регіонах зараз має додаткові можливості по включенню у процес реформ та сприяти європейській інтеграції завдяки діяльності Платформи громадянського суспільства Україна - ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства» - зазначив Віталій Мартинюк.

*Проект спрямовано на посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ в Україні шляхом розвитку потенціалу та ефективності двох профільних громадських мережевих об’єднань - Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

 Briefs


Research


Reports and Presentations


Articles


Expert comments