Продовжено фінансування енергетичних проектів Греції

Європейський інвестиційний банк (European Investment Bank, EIB) виділив Греції 285 млн. євро на розширення фінансування енергетичних проектів в країні. Відповідну угоду було підписано 3 листопада. За матеріалами Trend.az.

Ці кошти є другим траншем кредиту в 670 млн. євро на розширення і модернізацію енергосистеми і терміналу скрапленого природного газу (СПГ) на острові недалеко від Афін. Угоду про виділення кредиту було підписано торік.

У повідомленні наголошується, що Греції потрібні кошти для відновлення своєї економіки, яка втратила чверть продукції з початку боргової кризи в 2009 році.

«Фінансуючи проект, ми повинні сприяти вирішенню проблем грецької економіки. Ми всі підтримуємо Грецію в цьому складному процесі перетворення економіки », - сказав голова EIB Вернер Хойер в ході церемонії підписання, слова якого наводяться в повідомленні.

245 млн. євро з виділених коштів будуть спрямовані на встановлення обладнання для виробництва електроенергії на 18 грецьких островах і підключення енергомережі Кикладского архіпелагу до мережі материка.

Сума, що залишилася буде спрямована на розширення терміналу СПГ, що належить газовому оператору Греції - DESFA. В цілому в 2010-2014 роках Європейський інвестиційний банк виділив Греції кредитів на загальну суму 7,7 мільярда євро.Briefs


Research


Reports and Presentations


Articles


Expert comments