TAP використовуватиме колишню військову базу в Греції

Консорціум Трансадріатичного трубопроводу (TAP) буде використовувати колишню військову базу в Салоніках у якості логістичного центру для будівництва грецької ділянки TAP. За матеріалами Trend.az.

Колишня військова база, яка розташована в районі Менемені в північно-західній частині Салоніків, буде задіяна в якості логістичного центру для розподілу труб для різних ділянок грецького сегмента TAP.

"Колишня база займає територію в 60 гектарів і належить державній компанії GAIAOSE. 10 гектарів будуть використовуватися TAP у якості логістичного центру, а решта 50 - передані в користування морського порту Салоніки, з яким база пов'язана прямим залізничним сполученням", - йдеться в повідомленні грецьких ЗМІ.

Відзначається, що консорціум TAP також розглядав можливість використання в якості логістичного центру іншої бази, але перевага була віддана Менемені через наявність транспортного сполучення з портом Салоніки.

"Найближчим часом почнеться вивіз з бази військового обладнання і боєприпасів, що залишилися на її території. У 2016 році база буде повністю очищена", - йдеться в повідомленні.Briefs


Research


Reports and Presentations


Articles


Expert comments